Kurumsal

İkiYaka Lojistik olarak, ulaştırma hizmetlerinizin güvenilir ve emniyetli şekilde zamanında yerine gelmesini sağlayan; hem de ulaşım maliyetlerinizi düşürerek gelişiminizi destekleyen, yurt içinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu ulaşım firmasıyız.

Kurulduğumuz günden bugüne İkiYaka Lojistik olarak, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde sektörümüze kattığımız yenilikler ve değerlerle gurur duyuyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanda, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, güncel teknolojiye uygun sistemimiz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörün öncüleri arasına girmeyi başardık.

Profesyonel idari kadromuz ve uzman kalifiye çalışanlarımız ve genişleyen araç parkımızla kısa sürede sektör içerisinde hakkettiği sağlam yere ulaşmıştır.

İkiYaka Lojistik, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırılabilmektedir.

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan İkiYaka Lojistik,  ürünün ham madde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tedarik zinciri çözümleri tasarlamaktadır.